Simültane ve Ardıl Tercüme

Seminer konferans, kongre, gibi tüm organizasyonlarınızda konuyla ilgili geniş bilgiye sahip, her iki dile hakim uzman tercümanların eş zamanlı ve ardıl gerçekleştirdiği tercüme hizmetimizdir. Çeviri sanatı sözcüklerin çok ötesindedir. Asıl mesele mesajı, tüm kültürel yönünü de yansıtarak doğru bir şekilde iletmektir. Profesyonel konferans çevirmenleri pek çok nitelikli çevirmenler arasından seçilir. Düzenlediğiniz faaliyetin başarılı olmasını önemsiyoruz ve ihtiyacınız olan çeviri hizmeti için yanı başınızdayız.

Çeviri kabinlerinde bulunan çevirmenlerimiz konuşmayı dinler ve eşanlı olarak hedef dile çeviri yaparlar. Çok dilli ortamlarda her dil için bir çeviri kabini vardır. Her kabinin sinyali uygun vericiye yönlendirilmiştir ve katılımcılar kulaklıklar sayesinde çevrilen konuşmayı dinler. Kullanılan sistemler tamamen kablosuzdur. Böylelikle, kabloların birbirine dolanması ve oturuşu sınırlayan durumlar ortadan kalkar.

Talep edilmesi durumunda, tercüme için gerekli tüm teknik ekipmanlar ( kabin, mikrofon ve kulaklık vb.) tarafımızdan sağlanır.

Bütçenize uygun sistemi belirlemek yada tercümanlarımız hakkında bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.