Deşifre ve Altyazı

desifre-ve-altyazi.jpeg

Deşifre ve Altyazı için Bizi Tercih Edin

Deşifre ve altyazı hizmeti, bir kayıt ya da video dosyasındaki konuşmaların yazılı metne dönüştürülmesidir. Genellikle toplantılar, seminerler, röportajlar gibi farklı organizasyonlar için ihtiyaç duyulan deşifre hizmeti, toplantı notları, sunumlar ya da diğer metinler için kullanılabilir. Bu hizmet sayesinde, müşterilerimiz konuşmaların detaylı bir kaydını elde ederek, önemli bilgileri kaybetmeden ve daha sonra kolayca erişebilecekleri bir şekilde saklayabilirler.

Altyazı hizmeti ise özellikle video ve film içerikleri için oldukça önemli bir hizmettir. Altyazı hizmeti sayesinde, farklı dillerdeki içeriklerin daha geniş kitlelere ulaştırılması sağlanabilir. Özellikle eğitim, reklam ve tanıtım amaçlı videoların, web sitelerindeki tanıtım filmlerinin, belgesellerin ve filmlerin, farklı dillerdeki izleyicilere ulaştırılabilmesi için altyazı hizmeti oldukça önemlidir.

Logos Tercüme olarak deşifre ve altyazı hizmetleri konusunda deneyimli ve uzman bir ekibe ve gerekli teknik altyapıya sahibiz. Profesyonel tercümanlar ve deneyimli video editörlerinden oluşan ekibimiz, altyazıları, içeriklerin görsel ve işitsel uyumunun yanı sıra, dil ve anlatım uyumunu da sağlayacak şekilde hazırlarlar.

Deşifre ve altyazı hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi için bize ulaşın!

Sabit Telefon: 0212 570 21 00

WhatsApp İletişim: 0501 017 21 00

Fiyat Teklifi Al