Kurumsal Çözümler

kurumsal-cozumler.jpeg

Kurumsal Çözümler

Şirket profilleri, tanıtım yazıları, web siteleri, reklam ve pazarlama materyalleri, eğitim materyalleri, sözleşmeler, finansal belgeler, raporlar ve sunumlar gibi pek çok belge kurumsal tercüme kapsamında yer alabilir. Bu tür belgelerin doğru bir şekilde çevrilmesi, şirketlerin uluslararası pazarda etkin bir şekilde temsil edilmesine yardımcı olacaktır.

Kaliteli bir çeviride mesajlar kelimeler arasında kaybolmaz, anlamını yitirmez. Her dilde alıcısına doğru bir şekilde aktarılır. Kurumsal tercüme söz konusu olduğunda, bu kalitenin kurumsal kimlik ve kültürle buluşması gerekir. Kurumsal kimlik ve kültürün korunması, işletmelerin yurtdışı pazarlarda başarılı olması için son derece önemlidir. Bu nedenle, kurumsal tercümelerde şirketin özgün kimliği ve dil tarzı, hedef dilde de doğru bir şekilde yansıtılmalıdır. Mesajınızı karşı dile olduğu gibi aktarırken kurumsal kimliğinizi ve kültürünüzü de ayna gibi yansıtmak Logos Tercüme ile mümkün. Peki bunu nasıl yapıyoruz?

Logos Tercüme’de kurumsal müşterilerimizin kendi departmanıymış gibi çalışmamızı sağlayan bir sistemimiz var. Bu sistemde, müşterilerimize özelleştirilmiş çözümler üretmek için müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz. Müşteriye özel proje yöneticisi, dil uzmanı ekibi ve teknik altyapı ile kurumsal tercüme hizmetini her bir müşteri için benzersiz bir çözüm haline getiriyoruz. Çünkü biliyoruz ki her müşteri benzersizdir ve ihtiyaçları da benzersiz olacaktır.

 

Sabit Telefon: 0212 570 21 00

WhatsApp İletişim: 0501 017 21 00

Sıkça Sorulan Sorular

Elbette. Logos Tercüme olarak birbirinden uzman tercümanlarımızla kurumsal müşterilerimizin yanındayız.

Kurumsal müşterilerimizin sektörüne göre özel çözümler sunuyoruz.

Evet yapıyoruz. Kafanızdaki soru işaretlerini kaldırın.

Deneme çevirisini yaptırın, kalitemizi görün.

Logos Tercüme olarak kurumsal müşterilerimize kaliteli hizmet ve uygun fiyatlı çeviri hizmeti sunuyoruz.

Bizimle hemen iletişime geçin!

Tabii ki. Gizliliğe çok önem veriyoruz.

Bizim için müşterilerimizin bütün evrakları özeldir. Her bir tercümanımızla gizlilik sözleşmesi imzalamaktayız.

Aklınızda başka soru varsa, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat Teklifi Al