Yeminli Tercüme

Yeminli Tercüme için Yeminli Tercümanlarımızdan Destek Alın

Noter yeminli tercüman tarafından yapılan, yeminli çevirmenin imzalayarak doğruluğunu beyan ettiği, ancak noter tarafından tasdik edilmemiş çeviri türüdür. Yani, noter onaylı tercümenin bir adım gerisidir. Noter tasdikli tercümede olduğu gibi, yeminli çevirmen tarafından aynı titizlikle yapılması gerekir.

Resmi işlemlerde kullanılacak tercümelerde noter onayı aransa da bazı durumlarda yeminli tercümanın imza ve kaşesini taşıyan yeminli çeviri de yeterli olmaktadır. Çoğunlukla, noter onayına gerek duyulmayan yeminli çeviriler, resmi bir işlemle ilgisi olmayan, ancak yine de profesyonel bir tercüme hizmeti gerektiren belgelerdir.

İşletmelerin veya ürünlerin tanıtımı için hazırlanan broşürler ve kitapçıkların yabancı dillere çevrilmesi gerekebilir. Bazı sözleşmeler resmi bir işlemle ilgili olmadığından, bunların tercümelerinde noter onayına gerek duyulmaz. Örneğin, bir hizmet sözleşmesinin yeminli çevirisi gerekebilir. Ya da diploma, transkript, sağlık raporu gibi kişisel belgelerin tercümesi de noter onayına gerektirmeyebilir.

El yazısı örnekleri, dilekçeler, mektuplar, basılı olmayan özel belgeler, web siteleri gibi belgelerde noter onayı gerekli değildir. Bununla birlikte, bu tür belgelerin de yeminli tercümanlar tarafından doğru ve eksiksiz bir şekilde tercüme edilmesi önemlidir.

Ayrıca, size sağladığımız avantajlardan bazıları şunlardır:

  1. Uzman ve Deneyimli Yeminli Çevirmenler: Tercümelerinizi alanında uzman ve deneyimli yeminli çevirmenlerimiz tarafından yapılır.
  2. Doğruluk ve Kalite Garantisi: Tercümeler, orijinal metne bağlı kalınarak hassasiyetle hazırlanır ve doğruluğu çevirmenlerimiz tarafından imzalanarak beyan edilir.
  3. Çeşitli Belgeler İçin Hizmet: Resmi prosedürlerle doğrudan ilgisi olmayan çeşitli belgeler için tercüme hizmeti sunarız.
  4. Uygun Fiyatlar ve Hızlı Teslimat: Rekabetçi fiyatlarla ve belirlenen süre içinde hızlı teslimat sağlarız.

Yeminli çeviri hizmeti almak için fiyat teklifi isteyebilir, daha fazla bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz!

Sabit Telefon: 0212 570 21 00

WhatsApp İletişim: 0501 017 21 00

Fiyat Teklifi Al