Noter Onaylı Tercüme

Noter Onaylı Tercüme için Bizi Tercih Edin

Resmi kurum ve kuruluşlara teslim edeceğiniz evrakların noter tasdikli tercümesi için doğru adrestesiniz.

Yeminli tercüme noter onayı, çevirinin noterliğe bağlı yeminli çevirmen tarafından yapıldığına dair bir onay sürecidir ve bir çevirinin resmi işlemlerde kullanılabilmesi için asgari gereksinimdir. Noter tasdiki, tercümenin doğruluğunu garanti altına almak ve belgelerin yasal geçerliliğini sağlamak için kullanılır.

Noter onaylı tercüme gerektiren belgeler arasında doğum ve evlilik belgeleri, pasaportlar, diploma ve transkriptler, nüfus kayıt örnekleri, iş sözleşmeleri, ticari belgeler ve mahkeme kararları gibi yasal belgeler yer alır. Bu belgelerin tercümesi titiz bir çeviri ve kontrol süreci gerektirir. Çünkü yanlış ya da hatalı bir tercüme gerek kişisel gerek ticari işlemlerde ciddi sorunlara yol açabilir. Logos Tercüme olarak sunduğumuz noter tasdikli tercüme hizmetiyle, belgelerinizin yasal geçerliliğini sağlayabilir, hızlı ve güvenli bir şekilde resmi işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Tercümesi yapılan evraklarınızın noter tasdiki, apostil onayı gibi harici işlemlerini de sizin adınıza gerçekleştirebiliyor, resmiyet kazanan belgelerinizi adresinize gönderebiliyoruz.
Noter onaylı yeminli tercüme hakkında ayrıntılı bilgi için bize hemen ulaşın!

Sabit Telefon: 0212 570 21 00

WhatsApp İletişim: 0501 017 21 00

Fiyat Teklifi Al