kalite-kontrol.jpeg

Kalite Kontrol Süreçlerimizle Bizi Tanıyın!

Kaliteli bir tercüme, doğru anlamın hedef dile doğru şekilde aktarılmasıyla elde edilir. İşte bu noktada devreye Kalite Kontrol adımı girer. Bu adım, tercüme edilmiş metnin doğruluğunu ve tutarlılığını kontrol etmek için yapılan bir dizi işlemi kapsar. Bu işlemler arasında dilbilgisi, imla, noktalama işaretleri, terminoloji ve diğer dil özelliklerinin kontrolü yer alır. Bu kontrollerin amacı, tercüme edilen metnin kalitesinin en yüksek seviyede olmasını sağlamaktır.

Logos Tercüme olarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için Kalite Kontrol sürecine büyük önem veriyoruz. Çevirisi yapılan metinler, sektöre özgü terminolojiler, dil özellikleri ve müşteri ihtiyaçlarına göre dikkatle incelenir. Ayrıca, tercüme sürecinde kullanılan tüm araçlar, en son teknolojik gelişmelere uygun olarak seçilir ve kullanılır. Bu sayede müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunarız.

Kalite Kontrol hizmetimiz, tüm tercüme projelerimizde standart olarak yer almaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için, uzman ve deneyimli kalite kontrol ekibimiz tarafından gerçekleştirilen kontroller sonrasında projelerimizi teslim ediyoruz. Bu sayede, müşterilerimizin tercüme edilen metinlerin kalitesinden tam olarak emin olmalarını sağlıyoruz.

Müşterilerimize başka kişi ve kurumlardan aldıkları tercüme hizmetinden emin olamadıkları ya da memnun kalmadıkları durumlarda da kalite kontrol hizmeti sağlıyoruz. Deneyimli çevirmen, proofreader ve editörlerden oluşan kalite kontrol ekibimiz, tercümenin doğruluğunu, tutarlılığını ve uygunluğunu kontrol ederek yapılan hataları ve eksiklikleri tespit eder ve düzeltirler. Bazı projelerde, tercümelerin hedef dile uygunluğu ve yerelleştirme özellikleri de kontrol edilebilmektedir. Çeviri projelerinizin başarısı için kalite kontrol sürecimizde hiçbir detayı göz ardı etmiyoruz. 

Çevirinizi başlatmak için, bize hemen ulaşıp, anında fiyat teklifinizi alın.

Sabit Telefon: 0212 570 21 00

WhatsApp İletişim: 0501 017 21 00

Fiyat Teklifi Al